Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda adeziva, solvent, 19 mm x 50m, transparent/maro
- Număr anunț
- DA21234277
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare atribuită
- 1.196 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:17
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.196 RON
din 1.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro