Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unt de masa 60%gr - Smantana 32% vrac - Lapte consum 1,8% gr, punga, 1L - Cascaval vrac - Branza vac

Număr anunț
DA21260260
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.562,20 RON
Valoare atribuită
2.562,20 RON
Data publicării
20.09.2018 12:13
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.562,20 RON

din 2.562,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.