Ofertă acceptată
Cumpărare directă
geam pvc 1570*1250
- Număr anunț
- DA21259689
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Furnizor / câștigător
- PVC IZO CONSTRUCT SRL (CUI RO26148001)
- Cod CPV
- 44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.887,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.887,99 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 11:45
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.887,99 RON
din 1.887,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro