Număr anunț
DA21255640
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
SC AUTOLYD COM SRL Buzau (CUI RO4103432)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.321,84 RON
Valoare atribuită
2.321,84 RON
Data publicării
20.09.2018 08:53
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.321,84 RON

din 2.321,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.