Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei motor Mobil ESP 5W30 1L
- Număr anunț
- DA21252519
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576 RON
- Valoare atribuită
- 576 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 14:33
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
576 RON
din 576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro