Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA INSTALATII AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA21251773
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
19.09.2018 14:04
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 07:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.