Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii de birou
- Număr anunț
- DA21250358
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szalardi Janos Salard (CUI 19159717)
- Furnizor / câștigător
- Soc. coop de consum" CONSUMCOOP" Salard (CUI RO112446)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753 RON
- Valoare atribuită
- 753 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 13:09
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
753 RON
din 753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro