Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola lavete super absorbante/Kit tratament escara/Casca igienizare capilara
- Număr anunț
- DA40466759
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.221 RON
- Valoare atribuită
- 21.221 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 10:47
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.05.2026 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.221 RON
din 21.221 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro