Ofertă acceptată Cumpărare directă

CL546XL CL 546XL CARTUS CERNEALA COLOR(300 PAG 15ML) ORIGINAL CANON IP 2850 MG 2450 2550 2950 MX 495

Număr anunț
DA21251661
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143,86 RON
Valoare atribuită
1.143,86 RON
Data publicării
19.09.2018 13:59
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143,86 RON

din 1.143,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.