Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente OLYMPIA PS55CC

Număr anunț
DA21259033
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CANUTA IONESCU (CUI 29144683)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,07 RON
Valoare atribuită
268,07 RON
Data publicării
20.09.2018 11:16
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,07 RON

din 268,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.