Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE PTR COPIATOR NAVIGATOR A4

Număr anunț
DA21255498
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Furnizor / câștigător
MARKETING STRATEGIC SRL (CUI RO14446195)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.613,58 RON
Valoare atribuită
4.613,58 RON
Data publicării
20.09.2018 08:45
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.613,58 RON

din 4.613,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.