Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NAS Synology DS1618+, 6-Bay SATA, 4C 2,1GHz, 4GB, 4xGbE LAN, 3xUSB 3.0, 2xUSB 2.0 (include 2 x HDD 2
- Număr anunț
- DA21253540
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.615 RON
- Valoare atribuită
- 4.615 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 15:17
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.615 RON
din 4.615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro