Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REGLEMENTAREA TRONSONULUI LEA 20 KV DUBLU CIRCUIT 4202 - 4208 CUPRINSA INTRE STALPII 1M SI 6M
- Număr anunț
- DA20897313
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- 97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare finală
- 35.000 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:00
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.