Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare dispensar uman in comuna Poienarii de Muscel jud Arges

Număr anunț
DA21253565
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII DE MUSCEL (CUI 4122515)
Furnizor / câștigător
GABRIELA FIN DESIGN SRL (CUI 37371717)
Cod CPV
85312500-4 · Servicii de reabilitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
19.09.2018 15:18
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.