Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de extindere sist. de alimentare cu apa si retea de canalizare
- Număr anunț
- DA21245883
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- EDILITAR GRECI SRL (CUI RO32081372)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.116,27 RON
- Valoare atribuită
- 431.116,27 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:33
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
431.116,27 RON
din 431.116,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro