Atribuită Cumpărare directă

HIPP HA 1 LAPTE PRAF COMBIOTIC FORMULA NOUA* 350G-PRG MALNUTRITIE PREMATURI

Număr anunț
DA35271609
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
15882000-4 · Produse dietetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
958,50 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,50 RON