Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nurofen copii 100mg/5ml portocale susp.orala*100ml (IBUPROFENUM) - 7927

Număr anunț
DA21254470
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,60 RON
Valoare atribuită
282,60 RON
Data publicării
19.09.2018 16:22
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 18:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,60 RON

din 282,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.