Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USB 2.0 16 GB ADATA C008 BLACK&RED AC008-16G-RKD
- Număr anunț
- DA21259401
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41,84 RON
- Valoare atribuită
- 41,84 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 11:33
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41,84 RON
din 41,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro