Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED LG, 19,5", HD+, VGA, Negru, 20M38A [20M38A-B.AEU]
- Număr anunț
- DA21244511
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,60 RON
- Valoare atribuită
- 261,60 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:37
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,60 RON
din 261,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro