Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEOPREOL 2,5 mg/5 mg/g unguent
- Număr anunț
- DA21257146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,60 RON
- Valoare atribuită
- 124,60 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 09:56
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,60 RON
din 124,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro