Ofertă refuzată
Cumpărare directă
METRONIDAZOL BRAUN 5mg/ml
- Număr anunț
- DA21234619
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752,10 RON
- Valoare finală
- 752,10 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:31
- Data finalizării
- 20.09.2018 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.