Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie industriala albastra rola mare
- Număr anunț
- DA21253684
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587,90 RON
- Valoare atribuită
- 587,90 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 15:23
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
587,90 RON
din 587,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro