Ofertă acceptată Cumpărare directă

6927116107697 Anvelope WESTLAKE SW602 205 R16 55 91H AllSeason

Număr anunț
DA21258433
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.218 RON
Valoare atribuită
10.218 RON
Data publicării
20.09.2018 10:49
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.218 RON

din 10.218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.