Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de vopsitorie Dacia Logan

Număr anunț
DA21255569
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
SC AUTOLYD COM SRL Buzau (CUI RO4103432)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061,33 RON
Valoare atribuită
1.061,33 RON
Data publicării
20.09.2018 08:49
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061,33 RON

din 1.061,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.