Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SINE

Număr anunț
DA21252089
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34946110-4 · Sine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,83 RON
Valoare atribuită
784,83 RON
Data publicării
19.09.2018 14:16
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,83 RON

din 784,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.