Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitia de costume de protectie in cadrul proiectului Dotarea si Echiparea SVSU Bixad
- Număr anunț
- DA21251672
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIXAD (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BIXAD, JUD. COVASNA) (CUI 16355433)
- Furnizor / câștigător
- PROMOTION SRL (CUI RO15810072)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.234 RON
- Valoare atribuită
- 70.234 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 14:00
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.234 RON
din 70.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro