Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie prosop 1 rola

Număr anunț
DA21258902
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
GEMA MIXT SERV SRL (CUI 12058804)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare atribuită
100,80 RON
Data publicării
20.09.2018 11:10
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,80 RON

din 100,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.