Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Protection filter, with filter sleeve, for 1 - 10 mL variable, color code turquoise, 1 set = 10 filt
- Număr anunț
- DA21252324
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI RO27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,84 RON
- Valoare atribuită
- 113,84 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 14:25
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,84 RON
din 113,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro