Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pronto spray mobila 300ml
- Număr anunț
- DA21263696
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Urlati (CUI 33360502)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212 RON
- Valoare finală
- 240 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:29
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.