Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sfoara palisat paracord verde

Număr anunț
DA21258639
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI RO34603910)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799 RON
Valoare atribuită
799 RON
Data publicării
20.09.2018 10:59
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799 RON

din 799 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.