Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi LG GTB574PZHZD, No Frost, 438 l, Clasa A++
- Număr anunț
- DA21258297
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.394,92 RON
- Valoare atribuită
- 7.394,92 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 10:42
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.394,92 RON
din 7.394,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro