Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rolete - Colegiu Tehnic Media

Număr anunț
DA21251017
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.912 RON
Valoare atribuită
4.912 RON
Data publicării
19.09.2018 13:35
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.912 RON

din 4.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.