Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat Nordstar ASW-H12A4/FLR3DI-EU inverter 12000 btu A++/A+
- Număr anunț
- DA21246820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.346,22 RON
- Valoare atribuită
- 4.346,22 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:05
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.346,22 RON
din 4.346,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro