Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00098 DR Bucuresti - Set manere inox cu rozeta
- Număr anunț
- DA40453850
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- PGG COMPLET CONSTRUCT SRL (CUI RO24469978)
- Cod CPV
- 44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.808,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.808,50 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 07:20
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.05.2026 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.808,50 RON
din 3.808,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro