Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII DRUMURI DE INTERES LOCAL SI INTERSECTII, ORAS COMARNIC - LOT A

Număr anunț
DA21262284
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
COSTADOR PREST CONSTRUCT SRL (CUI 29246845)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.805,36 RON
Valoare atribuită
110.805,36 RON
Data publicării
20.09.2018 13:38
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.805,36 RON

din 110.805,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.