Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REGISTRE 20

Număr anunț
DA21259877
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV (CUI 29351522)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,85 RON
Valoare atribuită
177,85 RON
Data publicării
20.09.2018 11:54
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,85 RON

din 177,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.