Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila

Număr anunț
DA21257363
Autoritate contractantă
COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.584 RON
Valoare atribuită
37.584 RON
Data publicării
20.09.2018 10:04
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.584 RON

din 37.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.