Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 29,0% sub estimat
CUPLU POMPA CIRCULATIE 1"
- Număr anunț
- DA21257133
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,08 RON
- Valoare atribuită
- 21,36 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 09:55
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21,36 RON
din 30,08 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 8,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.