Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distilator automat de apa DESA 4

Număr anunț
DA21255873
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
42910000-8 · Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.185 RON
Valoare atribuită
6.185 RON
Data publicării
20.09.2018 09:05
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.185 RON

din 6.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.