Ofertă acceptată Cumpărare directă

saci si talpa aspirare

Număr anunț
DA21254516
Autoritate contractantă
SCOALA NR.4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" Pucioasa (CUI 7584357)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
42999300-8 · Piese pentru aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,50 RON
Valoare atribuită
272,50 RON
Data publicării
19.09.2018 16:31
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,50 RON

din 272,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.