Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser prosoape Zigzag Fold alb

Număr anunț
DA21253990
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,60 RON
Valoare atribuită
250,60 RON
Data publicării
19.09.2018 15:38
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,60 RON

din 250,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.