Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT REPARATIE UNIT SIRONA C4+ CONFORM RAPORT SERVICE 05.06.2018

Număr anunț
DA21253911
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
PLURIFARM DENT SRL (CUI 10572395)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.322,70 RON
Valoare atribuită
7.322,70 RON
Data publicării
19.09.2018 15:34
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.322,70 RON

din 7.322,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.