Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA21252680
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.997,57 RON
Valoare atribuită
2.997,57 RON
Data publicării
19.09.2018 14:40
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.997,57 RON

din 2.997,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.