Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament de lucru

Număr anunț
DA21260939
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA" BAIA MARE (CUI 26684280)
Furnizor / câștigător
SALCOR S.R.L. (CUI RO11931861)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,30 RON
Valoare atribuită
235,30 RON
Data publicării
20.09.2018 12:46
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,30 RON

din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.