Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTROZI SUPERTIT 2,5mm ESAB

Număr anunț
DA21254913
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CONCRET HDI SRL (CUI RO17228128)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,16 RON
Valoare atribuită
272,16 RON
Data publicării
20.09.2018 07:37
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,16 RON

din 272,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.