Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA DE BUZAU 8 (2000X6000) 81252

Număr anunț
DA21252643
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
REGENT SRL (CUI RO14041094)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.401 RON
Valoare atribuită
2.401 RON
Data publicării
19.09.2018 14:39
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.401 RON

din 2.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.