Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite

Număr anunț
DA40468980
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU, BARLAD (CUI 4446546)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.593,36 RON
Valoare atribuită
2.593,36 RON
Data publicării
25.05.2026 12:08
Termen limită
30.05.2026 17:00
Data finalizării
26.05.2026 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.593,36 RON

din 2.593,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.