Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de utilaje si de ehipament de constructii si de lucrari publice cu operator
- Număr anunț
- DA21258249
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- GRAMANI FOREST S.R.L. (CUI RO25635106)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.800 RON
- Valoare atribuită
- 12.800 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 10:40
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.800 RON
din 12.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro