Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si igienizare pereti interiori si exteriori

Număr anunț
DA21251042
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUZESCU (CUI 18987266)
Furnizor / câștigător
TELE MEDIA PRES S.R.L. (CUI RO18159638)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.804,50 RON
Valoare atribuită
16.804,50 RON
Data publicării
19.09.2018 13:36
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.804,50 RON

din 16.804,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.