Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari amenajare teren

Număr anunț
DA21250458
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Furnizor / câștigător
ACTA HOUSE CONSTRUCT SRL (CUI RO18878455)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.184,47 RON
Valoare atribuită
47.184,47 RON
Data publicării
19.09.2018 13:13
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.184,47 RON

din 47.184,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.